Rotator - top - pages

Skontaktuj się z nami

PILGAZ Sp. z o.o.

Ul. Margonińska 2
64-920 Piła

telefon: 67 213 04 14
             67 212 71 55
e-mail: pilgaz(at)pilgaz.pl

Promocja pompy ciepła ALPHA INNOTEC !

W związku z 20-leciem działalności Przedsiębiorstwa “Hydro-Tech” Konin na polskim rynku, wraz z producentem pomp ciepła Alpha-InnoTec, przygotowaliśmy specjalną ofertę promo­cyjną skierowaną dla Państwa!
2000 zł netto na Twoja nową pompę ciepła! Sprawdź, jakie urządzenia są dostępne w niższych cenach! Szczegóły promocji na www.promocjepompy.plProdukty w Promocji
Produkty promocyjne dostępne z rabatem 2000 zł netto.
Od 3.03.2014 do 31.05.2014.
 

Pompy ciepła glikol/woda serii WZS

Centrale cieplne WZS zostały zaprojektowane z mysla o zapewnieniu jednoczesnego grzania, chłodzenia jak i produkcji ciepłej wody uzytkowej. Dzieki wysokiemu współczynnikowi wydajnosci (COP nawet do 4,7 przy B0/W35), całkowicie pokrywajapotrzeby ogrzewania i przygotowania ciepłej wody. Pompy ciepła WZS moga byc stosowane w nowo budowanych domach jednorodzinnych jak i modernizowanych obiektach.

Pompy ciepła WZS posiadaja zintegrowane wszystkie komponenty hydrauliki, co sprawia, ze montaz jest niezwykle prosty i szybki. Dodatkowo obieg chłodniczy umieszczony jest w osobnym module, który mozna łatwo wyjac i osobno transportowac.

Zalety

  • 5 Lat gwarancji w standardzie!

  • Wysoki współczynnik COP (4,7 przy B0/W35)

  • Zintegrowane komponenty hydrauliczne i zasobnik c.w.u.

  • Elektroniczna pompa obiegowa górnego źródła, płynna regulacja obrotów

  • Możliwość pasywnego chłodzenia

  • Oszczędność miejsca - niewielka powierzchnia do ustawienia

  • Łatwa i szybka instalacja

  • Wylatkowo cicha praca urządzenia

  • AlphaWeb - zdalne sterowanie systemem przez Internet

  • Zielona energia - redukcja emisji CO i ochrona srodowiska naturalnego

 

Pompy ciepła powietrze/woda serii LW A

Pompy ciepła typu powietrze/woda serii LWA do ustawienia zewnetrznego zapewniaja wysoka wydajnosc i niezawodnosc uzytkowania. Mozna je z powodzeniem wykorzystac nie tylko w nowych budynkach, ale i w obiektach modernizowanych.

Pompy ciepła LWA do ustawienia zewnetrznego pozwalaja oszczedzic cenne miejsce wewnatrz budynku. Dodatkowa powierzchnia moze byc wykorzystana do innych celów, np. na pomieszczenie gospodarcze. Oprócz tego pompy te nie wymagaja znacznych prac w gruncie, co przekłada sie na oszczednosci inwestycyjne. Wykorzystanie w dolnym zródle energii pochodzacej z otoczenia (powietrze) sprawia, ze pompy LWA moga byc instalowane praktycznie w kazdej lokalizacji w Polsce.

 

 

powrót