Rotator - top - pages

Skontaktuj się z nami

PILGAZ Sp. z o.o.

Ul. Margonińska 2
64-920 Piła

telefon: 67 213 04 14
             67 212 71 55
e-mail: pilgaz(at)pilgaz.pl

STUDNIE GŁĘBINOWE | ODWIERTY DO POMP CIEPŁA

 

OFERTA PilGazu w zakresie prac wiertniczych:

Wiercenie studni głębinowych

Wiercimy studnie głębinowe metodą obrotową z prawym obiegiem płuczki. Jesteśmy gotowi wykonać i zrealizować każdy projekt na wykonanie ujęcia wody w naszym kraju. Nasze usługi wiercenia są skierowane dla osób prywatnych oraz dla dużych inwestorów.
Studnie wiercone to coraz częstsze rozwiązanie dla indywidualnych klientów, posiadających zabudowę jednorodzinną, firmy, gospodarstwa rolne jaki i ogrodnicze .Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne gdy trzeba zadbać o:
podlewanie,
potrzeby socjalno,
bytowe w przypadku braku wodociągów,
wodę do produkcji,
zabezpieczenie p. poż.

Oferujemy wykonanie studni pod "klucz" czyli wykonania odwiertu studziennego jak i zabudowę w pompę głębinową, rurociąg tłoczny, armaturę na powierzchniową ( hydrofor, wyłącznik ciśnieniowy, zawory, zegary), wykonanie obudowy studziennej (betonowej lub PE), na życzenie klienta wykonanie przyłącza studni do istniejącej instalacji wodnej wraz z sterowaniem elektrycznym. Ponadto wykonujemy projekty geologiczne , operaty wodno – prawne, badania fizyko – chemiczne wody. Zabudowa otworu studziennego i armatura powierzchniowa. 

Wiercenie otworów dla zabudowania instalacji wymienników gruntowych ogrzewania geotermalnego za pomocą pomp ciepła.

Realizacja dolnego źródła ciepła poprzez wykonanie odwiertów pionowych jest nie jako koniecznością w przypadku, gdy działka, którą chcemy wykorzystać jako dolne źródło nie jest odpowiednio duża lub też sposób jej zagospodarowania uniemożliwia wykonanie dolnego źródła w inny sposób. Choć gdyby okazało się, że na odpowiedniej głębokości trafimy na podziemne źródła wody to będzie to dodatkowy plus dla sprawności naszego układu. Ilość wykonanych odwiertów jest ściśle powiązana z zapotrzebowaniem na moc cieplną. 

Wiercenia wielkośrednicowe

Oczyszczanie studni

Rekonstrukcje studni

Badania wody


Wszelkie informacje o naszej firmie : www.pilgaz.pl | 67 212 71 55

powrót